Ako prebieha terapia?
- Terapia prebieha online cez videohovor.
- Očami odborníka rozoberieme podstatné body dotazníka, ktorý predom vypíšeš.
- Analyzujeme možné body "zaseknutej" energie a emócií v tele.
- Spoločne prejdeme k potvrdeniu, že tu je riešenie tvojich problémov - napíšeme si konkrétne body.
Pustíme sa do odbornej "Techniky emočného oslobodenia"
- Už v prvom kole pocítiš, ako sa v tebe rozpúšťajú nahromadené bloky a nevyriešené emócie.
- V druhom kole začneš cítiť ako sa tvoje telo uvoľňuje a do tvojho tela začína prúdiť nová energia.
- V treťom kole meraním zistíme pokles, alebo úplné vyriešenie tvojho problému.
Toto ti dá silný pocit, že si na ceste k navráteniu tvojej duševnej rovnováhy.
Väčšinou tieto 3 kolá stačia k tomu, aby sme touto technikou uvoľnili emočné bloky a ty si pocítila vnútornú slobodu a pocit, že znova si to TY kto je dôležitý v tvojom živote.
Klientky často definujú tento stav
"akoby mi znova narástli krídla a môžem žiť život podľa vlastných predstáv".
Využi zľavu 10,-€ na
"Terapiu srdcom"
Objednávam si:
- "Terapia SRDCOM""Technika emočného oslobodenia©" na uvoľnenie uviaznutých emócií
- Dĺžka sedenia a forma70 minút, cez videohovor
- Úhrada a termínPo uhradení sumy na účet Ťa budem emailom, prípadne na WhatsApp kontaktovať ohľadom konkrétneho termínu terapie.
- DotazníkPošlem Ti na email krátky dotazník na vyplnenie, aby som sa mohla na naše stretnutie pripraviť
- Doba platnosti2 mesiace od uhradenia sedenia
Terapie, koučing, poradenstvo a školenia slúžia len ako podpora a rozvoj – nenahrádzajú lekársku starostlivosť. Pri akýchkoľvek zdravotných problémoch sa, prosím, obráťte na svojho lekára.
Recenzie
"Na terapiu som prišla s problémom, ktorý si nesiem z detstva a zrkadlil sa mi v prítomnosti častokrát. Na začiatku terapie som pociťovala stres na č.10, po terapii sa mi uľavilo a kleslo to na minimum. Pocítila som úľavu, príval energie a s p.Barborkou som sa cítila príjemne. Odporúčam aj iným ľudom prácu s touto technikou a nemusia sa určite toho báť. "
Lýdia V.
"Terapiu som vyhľadala, pretože som mala pocit, že nezvládam rodinu a domácnosť, že nie som dobrá matka. Stres na začiatku bol na čísle 10. Po terapii som sa cítila pokojná a uľavilo sa mi. Opadol zo mňa stres a potreba mať všetko pod kontrolou. Dostali sme sa na číslo 0. Určite odporúčam terapiu aj iným."
Zuzana P.